Audyty IT
Zadbaj o bezpieczeństwo danych

Oceniamy działanie systemów i ich zgodność z przepisami prawa, procesami zgodności przetwarzania danych osobowych, obowiązującymi normami, a także przepisami wewnętrznymi organizacji.

Zainwestuj w bezpieczeństwo

Audyt bezpieczeństwa IT to niezależna ocena danej organizacji, systemu, procesu lub aplikacji pod kątem jej zabezpieczeń. Audyt polega na zweryfikowaniu oraz ocenie zastosowanych zabezpieczeń IT w danej organizacji.

Zweryfikuj zabezpieczenia

Zakres naszej pracy

Aby zabezpieczyć aplikację internetową, trzeba sprawdzić jej odporność na różnego rodzaju ataki. Wykonujemy testy manualne oraz automatyczne, które następnie analizujemy, aby przygotować listę wszystkich występujących zagrożeń.

Sprawdzimy, czy infrastruktura IT w Twojej firmie jest zgodna z wymogami określonymi przez ustawodawcę. Zbadamy fizyczne zabezpieczenia chroniące strukturę informatyczną oraz doradzimy, jak ulepszyć obecne rozwiązania.

Tą metodą sprawdzamy, czy kod, z którego zbudowana jest Twoja aplikacja, napisany jest zgodnie z zasadami pisania oprogramowania. Dowiesz się np. czy Twoja aplikacja poprawnie wykorzystuje możliwości frameworka.

Nawet najlepiej zabezpieczona aplikacja może zostać złamana przez wyciek poufnych informacji ze strony pracowników. Testy socjotechniczne pomagają sprawdzić, które obszary, wymagają dodatkowego przeszkolenia personelu.

Przeprowadzimy symulacje działania aplikacji na różnych poziomach obciążenia systemu. Testom poddane będą takie elementy jak aplikacja, baza danych, serwer.

Zyskaj dodatkową wartość

Audyty IT to większa wartość rynkowa zaudytowanych aplikacji i programów. W dłuższej perspektywie to realna oszczędność dla podmiotów, ponieważ jest to także badanie potrzeb informatycznych firmy, optymalizacja systemowa, a także zatrudnienia w działach IT.

Jak pracujemy

Nasz proces pracy

Nasi partnerzy

Dlaczego warto nam zaufać

Naszym partnerem jest firma Data Protection Advisory Group (DPAG). To jedna z najdłużej działających i największych firm w Polsce posiadających unikatowe doświadczenie w obsłudze procesów ochrony danych osobowych.

Pracownicy firmy to prawnicy, certyfikowani audytorzy (ISO 27001), a także eksperci wykonujący sprawdzenia, raporty i szkolenia w podmiotach.

Do Klientów DPAG należą szpitale, podmioty administracji publicznej, a także firmy prywatne – zarówno usługowe, jak i produkcyjne.

Strona naszego partnera: dpag.pl

DPAG background security

Nasi Klienci

Współpracowaliśmy z

Skontaktuj się z nami

Zamów wycenę audytu IT

Potrzebujesz wsparcia w zakresie bezpieczeństwa IT? Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.